Travelsupport.pl

Bezpośrednie rezerwacje hotelowe w Trivago

bezpośrednie rezerwacje hotelowe

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Trivago rozpoczyna testowe udostępnianie możliwości  bezpośredniej rezerwacji ofert hotelowych. Co to znaczy? Chodzi o to, że będzie można zarezerwować ofertę pochodzącą bezpośrednio ze strony hotelowej i jednocześnie porównać ją z ofertą tego samego hotelu dostępną w największych OTA na świecie, czyli Booking.com i Expedia.com.  Na początek Trivago chce to robić na ośmiu rynkach w ramach swojej nowej strategii rozwoju.

Firma twierdzi, że bezpośredni dostęp do hoteli w połączeniu z istniejącym porównaniem stawek z internetowych biur podróży jest jej „największą szansą”.

Bezpośrednie rezerwacje hotelowe a stawki w OTA

Trivago wierzy, że możliwość porównywania stawek własnych do stawek z OTA przyniesie korzyści podróżnym, zapewniając im lepsze stawki, bardziej spersonalizowane oferty i bezpośrednią komunikację z usługodawcą, podczas gdy hotele docenią posiadanie relacji z klientem, dostosowywanie swoich ofert i zwiększanie przychodów, które mogą generować na klienta. 

 

Trivago dodaje, że stawki oferowane  bezpośrednio przez hotele przyciągają 50% kliknięć.  Spodziewa się, że do końca roku osiągnięty zostanie poziom 80% większej klikalności tych ofert. Wraz ze wzrostem zasięgu, bezpośrednie rezerwacje hotelowe będą wspierane uruchomieniem nowych funkcji, które będą wykorzystywać bezpośredni dostęp do oferty hotelu i lepsze ceny.  

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Wirtualne karty do podróży służbowych

Wirtualne karty do podróży służbowych

Wirtualne karty do podróży służbowych to kolejny krok w unowocześnianiu podróży służbowych w polskich firmach. Dzisiaj, osoby które często podróżują służbowo, przechowują wszystkie swoje dokumenty

Nasze usługi