Travelsupport.pl

28% firm w Europie zmieniło swoje biuro podróży (TMC) w ciągu ostatniego roku.

Biuro podróży Travelsupport

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Organizatorzy największego spotkania Travel Managerów w Europie – Business Travel Show Europe, przeprowadzili badania wśród uczestników. Według najnowszych wyników ponad jedna czwarta (28%) firm zmieniła swoich dostawców usług związanych z organizacją podróży służbowych. Firmy i ich Travel Managerowie najczęściej decydowali się na zmianę biur podróży na takie, które oferowały nowoczesne systemy rezerwacji online. Wiele ważnych przetasowań pojawiło się również w segmencie TMC (Travel Management Companies). Travel Managerowi wybierali te TMC, które były w stanie zaoferować pełne wsparcie w procesach kontroli i zarządzania wydatkami na podróże służbowe.

Badanie 313 europejskich menedżerów ds. podróży służbowych wykazało, że kolejne 36 procent planuje przenieść swoją firmę do lata 2022 roku.  

52 procent ankietowanych wskazało brak wsparcia ze strony swoich biuro podróży i TMC podczas pandemii, a kolejne 28 procent stwierdziło, że pandemia dała im czas na przegląd relacji z dostawcami.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Amadeus NDC

Amadeus wzmacnia swoją ofertę NDC

Amadeus podpisał umowę z Lufthansa Group na oferowanie treści pochodzących z NDC (New Distribution Capability) Umowa obejmuje oferty Lufthansy, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Air Dolomiti i

Nasze usługi