Travelsupport.pl

28% firm w Europie zmieniło swoje biuro podróży (TMC) w ciągu ostatniego roku.

Biuro podróży Travelsupport

Udostępnij:

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Organizatorzy największego spotkania Travel Managerów w Europie – Business Travel Show Europe, przeprowadzili badania wśród uczestników. Według najnowszych wyników ponad jedna czwarta (28%) firm zmieniła swoich dostawców usług związanych z organizacją podróży służbowych. Firmy i ich Travel Managerowie najczęściej decydowali się na zmianę biur podróży na takie, które oferowały nowoczesne systemy rezerwacji online. Wiele ważnych przetasowań pojawiło się również w segmencie TMC (Travel Management Companies). Travel Managerowi wybierali te TMC, które były w stanie zaoferować pełne wsparcie w procesach kontroli i zarządzania wydatkami na podróże służbowe.

Badanie 313 europejskich menedżerów ds. podróży służbowych wykazało, że kolejne 36 procent planuje przenieść swoją firmę do lata 2022 roku.  

52 procent ankietowanych wskazało brak wsparcia ze strony swoich biuro podróży i TMC podczas pandemii, a kolejne 28 procent stwierdziło, że pandemia dała im czas na przegląd relacji z dostawcami.

firmowa polityka podróży

Rezerwuj przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Opieka podróży służbowej

Opieka nad pracownikiem w podróży służbowej

Podróże służbowe są ważną częścią pracy wielu pracowników, niosą ze sobą korzyści, jak i ryzyko. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia swoim pracownikom zarówno

Nowe hotele lista 2021

Nowe hotele w Polsce już otwarte. Lista 2021

Sytuacja na rynku hotelowym jest nadal trudna. Powody do obaw mają firmy, które zainwestowały w budowę hoteli biznesowych. Mimo tego w tym roku oddano do użytku kilka bardzo ciekawych obiektów.

Nasze usługi