Travelsupport.pl

10 najlepszych systemów do rezerwacji podróży w 2021

Codziennie przeszukujemy Internet w poszukiwaniu najlepszych systemów do rezerwacji. Testujemy nowe usługi znanych graczy.
rezerwacji podróży

Udostępnij:

Codziennie przeszukujemy Internet w poszukiwaniu najlepszych systemów do rezerwacji. Testujemy nowe usługi znanych graczy. Korzystaj z naszych wskazówek i otrzymuj prowizje za swoje rezerwacje.

Lista najlepszych systemów według redaktorów Travelsupport

Jesteśmy zespołem doświadczonych redaktorów i praktyków branży podróży. Obsesyjnie przeszukują rynek online, aby znaleźć najlepsze systemy i narzędzia do rezerwacji usług turystycznych wszelkiego rodzaju. Jesteśmy ekspertami w naszych dziedzinach, wszyscy z nas pracowaliśmy dla takich marek jak Booking, Hrs, Expedia, Holidaycheck, Accor, Amadeus, Tui, Lufthansa i Lot. Tak jak wszyscy jesteśmy również podróżnikami i pasjonujemy się produktami i usługami, które ułatwiają organizowanie wyjazdów.

Ogólnie najlepszy

"Strona Booking.com jest wg nas najbardziej niezawodna i niezwykle łatwa w użyciu dzięki prostemu, przejrzystemu interfejsowi”.

Prawie najlepszy - Hotels.com

"Hotels.com uwielbiamy za najlepszy program lojalnościowy ze wszystkich stron do rezerwacji hoteli. Program Hotels.comRewards daje najwięcej za lojalność"

Najlepsza porównywarka cen

„HotelsCombined zwraca różnicę, jeśli na innej stronie znajdziesz tańszą ofertę na ten sam hotel. Dzięki temu możesz mieć pewność, że rezerwujesz najlepszą ofertę”.

Numer 1 w recenzjach

„TripAdvisor to główny serwis z opiniami turystycznymi.  Oferuje również ceny niższe od średniej ponieważ ściąga i porównuje oferty z Booking.com i Expedia”.

Rządzi w segmencie budżetowym

"Dzięki ponad 12 milionom zweryfikowanych recenzji i bazie ponad 36 000 obiektów, raczej nie trafisz do pokoju ze szczurami, no chyba, że chcesz :)" ”.

Najlepsza oferta typu "Rezerwuj w ciemno"

„Rezerwując w ciemno, nie tylko zachowujesz poczucie przygody, ale także otrzymujesz niesamowite zniżki. Ryzyko się opłaca"

Idealna do rezerwowania całej podróży

„Wszystkie usługi w jednym miejscu. Do tego największa baza linii lotniczych i atrakcji. Globalny potentat. Trochę drogi, ale w 100% pewny".

Idealna do rezerwowania całej podróży

„Najpiękniejsze miejsca na świecie. Hotele tak ekskluzywne, że trudno je czasem znaleźć w innych systemach. Posiadając członkostwo w tym systemie, masz poczucie bycia prawdziwym VIP'em"”.

Najlepszy system rezerwacji dla Azji

„System należący do Booking.com znany jest z oferowania największej liczby opcji i najlepszych cen nieruchomości w całej Azji. Plusem jest również program lojalnościowy AgodaCash”..

Nadchodzi nowy król

„Przepiękny serwis rezerwacyjny dla osób znudzonych pobytami w hotelach, które nie różnie się niczym od siebie. Oferuje wiele atrakcji i możliwość bliższego poznania miejsca, do których się jedzie".

firmowa polityka podróży

Rezerwuj regularnie przez nasz dostęp do Booking.com i otrzymuj zawsze zwrot do 3% wartości swoich rezerwacji.

Najczęściej czytane:

Rezerwacja podróży służbowych online

Rezerwacja podróży służbowych online

Rezerwacja podróży służbowych online. Branża podróży służbowych w Polsce znacznie się zmieniła w ostatnich 5 latach. Największe zmiany widać w sposobie, w jaki pracownicy firm planują,

Abonament bilety lotnicze

Abonament na bilety lotnicze

Abonamenty są wszechobecne w prawie każdej branży poza podróżami służbowymi. Dlaczego? Czy nadszedł już czas na budowanie płatnych subskrypcji podróży służbowych? Czy zmiany priorytetów podróżnych i potrzeba

Nasze usługi